Senior manager - stavebnictví

HILL International s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
assp
Mzdové podmínky (brutto)
Od 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme člověka, který si věří na komplexní zajištění obchodně-stavebních aktivit společnosti. Na této pozici budete zajišťovat a koordinovat zakázkový proces ve všech jeho etapách, od akvizice nových pozemků, výběrových řízení přes průběžnou kontrolu průběhu zakázky. Dále budete vést tým projektových manažerů, účastnit se jednání s dodavateli a s dotčenými orgány.

Nezbytná je orientace ve stavebnictví, obchodní proklientská orientace a praxe na obdobné pozici. Ideální kandidát mluví německy nebo anglicky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost nabízí mzdový i profesní růst, smlouvu na dobu neurčitou a přátelské prostředí ve firmě, která dbá o své zaměstnance.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Pro úspěšnou společnost, která patří ke špičce v oboru a v České republice se neustále rozvíjí, hledáme nového kolegu na pozici stavebního manažera pro oblast business development.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- proklientský přístup
- odolnost vůči stresu
- výborné vyjednávací dovenosti
- zkušenosti s vedením lidí, jejich motivací a couchováním

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně poradenská společnost zaměřená na vrcholový management. V CZ a SK působíme od roku 1993.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4115047  Termin der Veröffentlichung: 1.7.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 100 000 Kč/měsíc