Řidič pro prádelnu - Hilton Prague

HILTON PRAGUE HOTELS

Místo práce
Pobřežní 1, Karlín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2022
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 32 000 Kč/měsícOdměny a bonusy dle výkonu práce

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu na pracovní pozici Řidiče pro naši hotelovou prádelnu. K dispozici budete mít nový Mercedes Sprinter, o který se budete starat, nakládat prádlo na vozíku a rozvážet do našich partnerských hotelů, následně pak špinavé prádlo dovezete zpět do prádelny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pravidelná pracovní doba Pondělí - Pátek
Strava zdarma v rámci směny
Zázemí silné značky a hotelu Hilton
Odpovídající pracovní ohodnocení 32,000 hrubého
Výhody, které poskytujeme všem našim zaměstnancům

Informace o náboru

Prosím kontaktujte nás emailem, ideálně zasláním Vašeho životopisu a rovnou termínu, který by se Vám hodil k osobnímu setkání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Řidičský průkaz a bezúhonnost
Nadšení do práce a komunikativní osobnost
Organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

5* Hotel Hilton Prague v centru Prahy blízko spojení metra C Florenc. Jeden z největších hotelů v kontinentální Evropě s 791 pokoji.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4189249  Termin der Veröffentlichung: 18.2.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc