Operátor/ka výroby - nadstandardní podmínky!

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Klášterec nad Ohří, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme manuálně zručné operátory do výroby! Vaší prací bude obsluha výrobní linky a výroba vzduchových filtrů do aut. Budete manipulovat s různými druhy materiálů. Tato práce se vykonává ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám nadstandardní nástupní mzdu ve výši od 23000 - 26000 Kč (vč. bonusů), stravenky ve výši 90 Kč na den, 25 dnů dovolené, svozovou dopravu (bus+taxi) ZDARMA a skvělou péči po celou dobu Vašeho zaměstnání.

Informace o náboru

V případě, že Vás naše nabídla oslovila a chtěli byste se dozvědět více informací a dostavit se na výběrové řízení, volejte na naší bezplatnou linku 800 10 11 25 nebo 702 15 13 56. Budeme se těšit na spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zaručujeme Vám stabilní zaměstnání v prosperující společnosti, která se zabývá výrobou filtračních jednotek do aut.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe není nutná, stačí chuť pracovat a dobrý zdravotní stav.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3462327  Termin der Veröffentlichung: 2.8.2018