Technical support specialist (30 000 - 50 000 Kč)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000-50 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného kolegu na pozici technické mobilní podpory pro interní zaměstnance. Vaší náplní práce bude:

- Pomoc kolegů při řešení problémů s telefonem – změna operátora, výběr tarifů, sjednání roamingu, výměna zařízení, nefungující e-mail apod.
- Jednání s mobilními operátory o podmínkách a cenách
- Kontrola faktur
- Sledování cen mobilních služeb na trhu
- Každý rok vedení výběrového řízení na nového operátora
- Administrativní práce a uložení dat do interního systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Moderní firemní prostředí
- Mzda dle zkušeností
- Příspěvek na stravování
- Po zaučení možný občasný home office dle domluvy s vedoucím
- Mobilní telefon, notebook
- Pečlivé zaučení
- Možnost dalšího vzdělávání a účasti na kurzech

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ
- Technické znalosti v oblasti IT a komunikačních sítí podmínkou
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni (využíváno každý den interně)
- Komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců