Přípravář dřevovýroby

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Oslovujeme všechny kandidáty, kteří mají rádi práci v zakázkové dřevovýrobě.
- Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který bude zodpovědný za konstrukční zpracování dřevěných prvků zejména interiérové výroby.
- Budete zodpovídat za zavádění výrobků do výroby.
- Detaily budete řešit napřímo s našimi zaměstnanci ve výrobě, se kterými budete hledat finální řešení výroby.
- Pokud máte rádi kreativní práci, tak se můžete těšit na maximální podporu všech kolegů z ostatních oddělení.
- Jako správný technik se zaměřením na detail budete mít kompetenci optimalizovat náklady společnosti při výrobě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou spolupráci
- těší se na vás příjemný a mladý kolektiv
- pružná pracovní doba
- 13. a 14. mzda
- 5 dní volna pro návštěvu lékaře (sickday)
- zázemí zavedené české moderní společnosti
- možnost profesního a odborného růstu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vzdělání dřevozpracujícího zaměření je vstupenka do firmy
- Neobejdete se bez čtení technické dokumentace
- Jestli rádi komunikujete anglicky, tak máte výhodu
- Praxe na podobné pozici v oblasti dřevovýroby
- Znalost materiálu z dřevovýroby
- Znalost práce v Autocadu výhodou
- Vyrábíme na klíč, proto hledáme samostatného kolegu s citem pro detail s logickým a technickým přemýšlením

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců