Obchodník - Telesales

Holding AKSSA s.r.o.

Místo práce
Jugoslávská 679/123, Brno-sever-Černá Pole, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme ambiciózní, komunikativní jedince, kteří mají zájem si vydělat až 80 000 Kč měsíčně!

Baví Vás komunikovat s lidmi a navrhovat individuální řešení? Práce po telefonu pro Vás není vůbec žádný problém?

Co Vás čeká

Abyste mohl/a předávat kvalitní informace, nejprve Váš čeká plnohodnotné zaškolení.

Primární náplní Vaší práce bude komunikace s potenciálními klienty po telefonu, následná schůzka a individuální řešení klientovi na míru.

S tím je samozřejmě spojena určitá příprava podkladů, a administrativa.

V rámci našeho týmu budete také dostávat dílčí úkoly pro plnění Vašich obchodních cílů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít

- nadšení, cílevědomost a pozitivní přístup k práci

- reprezentativní a profesionální vystupování

- zájem o vzdělání a školení

- výborná znalost českého nebo slovenského jazyka

- znalost práce na PC - MS Office

- systematičnost, vytrvalost

- maturita výhodou, nikoliv podmínkou

Výhodou bude, pokud budete

- mít již předchozí zkušenost v oblasti call centra či zákaznického servisu

- mít vlastní zájem o obchodování na burze, investování, atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Multisport kartu

- gamezonu s italskou kávou

- firemní telefon i k soukromým účelům

aj.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Práce na PC - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Holding Akssa je tým odborníků na poli vzdělávání a obchodu. Našim klientům nabízíme propracovaný edukační systém, díky kterému se naši klienti mohou stát úspěšnými obchodníky na finančních trzích.
Kvalita vzdělání a následná spokojenost klientů je pro nás na prvním místě, proto pohotově reagujeme na rychle se měnící trendy trhu. Vždy se snažíme porozumět požadavkům a potřebám klientů a poskytnout jim profesionální služby přímo na míru. Našim cílem je uspokojit potřeby každého klienta.
ID: 4203116  Termin der Veröffentlichung: 15.11.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc