Hledáme právě tebe! Parťáka obchodníka & parťačku obchodnici

HomeArt

Místo práce
Praha, Brno - město, Okres Ostrava, Plzeň - město
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
MOŽNÝ IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Neposílej nám životopis jako román. Proč? Nemáme čas ho číst. A pro Tebe je to ztráta času.
- Neposílej nám fotografii z dovolené. Rozptylovalo by to naší pracovní morálku.

CO NÁS ZAJÍMÁ?
- Tvoje obchodní zkušenosti jsou výhodou, ale ne podmínkou!
- Tvoje komunikační dovednosti!
- Schopnost ovládat chytrý telefon a počítačovou gramotnost - zkrátka, jestli si umíš otevřít email a hledat na internetu.
otevřít e-mail a hledat na internetu.
- Schopnost pracovat v týmu s kolegy, které humor nikdy nepřejde.
- Tvůj home office!

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?
- Pravidelné školení!
- Kancelář a recepčního!
- Marketingovou podporu!
- Tým správných kolegyň a kolegů!
- Firemní akce a slevy na produkty!
- Profesní růst!
- Skvělé finanční ohodnocení!

Informace o náboru

JESTLI CHCEŠ ZŮSTAT SVOBODNÝ VE SVÉ PROFESI A MÍT ČAS NA SVOU RODINU A ZÁJMY, NAPIŠ IVĚ, ALE UDĚLEJ TO RYCHLE - INZERUJEME JEN TÝDEN!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NA ČESKÉM A SLOVENSKÉM TRHU JSME 25 LET.

MÁME VÍCE NEŽ 600 OBCHODNÍKŮ, KVALITNÍ PRODUKTY A SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY.

PODPORUJÍ NÁS LÉKAŘI, UMĚLCI A SPORTOVCI.

JSME PARTNEREM NEJEN FORMULE 1.
ID: 3198556  Termin der Veröffentlichung: 26.9.2017