Nemecko - Hľadáme 20 Autoelektrikárov do Autoprodukcie Volkswagen. Čisá mzda 2600 Euro

Humanus Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihned. Azonnali kezdessel.
Mzdové podmienky (brutto)
3 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Inštalácia elektrických systémov pri výrobe vozidiel (V produkcii)
2. Montáž a inštalácia elektrických komponentov do e-áut.
3. Diagnostika a odstránenie porúch prostredníctvom tabletu
4. Elektronická diagnostika pomocou ovládacích jednotiek.
5. Skúsenosti s prostredia elektromobilov a hybridných automobilov je výhodou.
6. Trozmenná prevádzaka

Pri 168 hodín je zárobok 2600 Euro čistej mzdy.
Trvalý pracovný pomer na nemeckú hlavnú pracovnú zmluvu.
Poradenstvo v rodnom jazyku.

Prosíme životopis s možnostami v Nemeckom, Slovenskom-Ceskom jazyku s aktuálnym telefónnym číslom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nemecká personálna agentúra HUMANUS v Nördlingen.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Schopnosť samostatne pracovať, komunikovat nemeckym jazykom.

Humanus Personalservice GmbH je nemecká pracovná agentúra, ktorá zamestnáva viac ako 600 zamestnancov. V rámci pracovných ponúk máme celonemecké zastúpenie. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Najčastejšie obsadzované profesie u nás: elektrikár, zvárač, inštalatér, montér, zámočník, podlahár, cnc-operátor, pomocník vo výrobe, stolár atď. Ak máte komunikatívnu nemčinu a vlastný automobil k dispozícii na vycestovanie do Nemecka, neváhajte nás kontaktovať s konkrétnou požiadavkou. Naše obchodné oddelenie Vám nájde a ponúkne ten pravý job pre Vás. Stačí nám zadať Vašu predstavu - miesto práce, plat, ubytovanie atď. a my Vám nájdeme prácu podľa Vašich predstáv.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2441071  Termin der Veröffentlichung: 10.12.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 3 800 EUR/mesiac