Hledáme schopné account managery

IMP net s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Šimáčkova 674, 628 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-03
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:IMP net s.r.o., IČ 28351801
Pracoviště:IMP net s.r.o. [845], Šimáčkova 674/137, 62800 Brno 28

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-03
Mzdové rozpětí:od 15000 do 50000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nebaví tě práce klasického obchoďáka? Nechceš se lidem vnucovat a nabízet jim úplně nepotřebné krámy?
Tak potom pojď pracovat k nám. Naši account manageři totiž pracují přesně naopak – prodávají jenom služby, které pro klienta mají smysl a zvyšují mu zisk z online podnikání.
Jakožto account manager se u nás budeš starat o stávající klienty a neustále posouvat jejich online marketing směrem vpřed.
Co od account managera očekáváme?
- orientaci v internetovém marketingu,
- příjemné vystupování a hlasový projev,
- dobré prezentační dovednosti a schopnost formulovat myšlenky,
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce,
- chuť se neustále učit a zlepšovat.
Co na oplátku nabízíme?
- motivující ohodnocení (čím lepší budeš, tím víc si vyděláš),
- příjemný kolektiv lidí,
- pravidelné vzdělávání na školeních a přednáškách,
- volnou pracovní dobu a možnost práce z domu.
Pošli svůj životopis na [email protected] a určitě se nějak domluvíme.

A abychom nezapomněli, pokud se domluvíme, budeš pracovat v krásném domečku v Brně-Líšni. Bez stresu a ruchu ukřičeného velkoměsta – odtud se ti ani nebude chtít domů.

Poslední změna:2016-08-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 9855640769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2737486  Termin der Veröffentlichung: 27.9.2016  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 15000 - 50000 Kč/měsíc