Fínsko - Elektrikár do výroby panelov a rozvodných skríň

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Fínsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
11€ / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta vo Fínsku hľadáme 4 kandidátov na pozíciu elektrikár technik. Náplňou práce je je poskladanie rozvodnej skrine, upevnenie zadného panela, montáž a zapájanie ovládacích panelov, pripájanie a káblovanie vedení na automatizovaných zariadeniach. Úvodný kontrakt je na 4 mesiace s veľkou pravdepodobnosťou na trvalý pracovný pomer.

- práca na fínsku zmluvu
- ubytovanie zabezpečené pred príchodom do Fínska a čiastočne hradené zamestnávateľom
- možnosť nadčasov
- dlhodobý kontrakt

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite CV v anglickom jazyku + fotografiu na email [email protected] alebo nás kontaktujte na tel: 0908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Fínska personálna spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax ako elektrikár, elektrotechnik, elektromechanik
- prax pri zapájaní rozvádzačov a ovládacích panelov
- prax pri montáži a zapájaní panelov v továrenskom prostredí
- schopnosť čítať elektrotechnické výkresy a zapájanie zariadení (panelov) podľa nich
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (aspoň jeden zo skupiny)

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3602060  Termin der Veröffentlichung: 17.2.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 11€ / hod