Nemecko - Pomocník vo výrobe - Montážnik - A2 nemčina!

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Ulm, Nemecko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
11 - 15,05 EUR/hod.11-15 € brutto + 10-15 € diéty na deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckého klienta hľadáme technicky zdatných pracovníkov do výroby montážnikov, vyrábajú sa lešenárske dielce. Podmienkou je dohovoriť sa po nemecky na úrovni A2 a lepšej, auto je výhodou ale nie podmienkou nakoľko ubytovanie je 10 minút pešo od fabriky.

Pracuje sa v 3 smennej prevádzke:
Ranná 05:00 – 13:00
Poobedná 13:00 – 21:00
Nočná 21:00 – 05:00

Hodinová mzda postupne rastie:
nástupný plat 11 € brutto
Po 3 mesiacoch - 11,50 € brutto
Po 5 mesiacoch - 12.02 € brutto
Po 7 mesiacoch - 12,75 € brutto
Po 9 mesiacoch - 13,69 € brutto
Po 12 mesiacoch - 15,05 € brutto

Docestovať do práce treba 2-3 dni vopred kedy prebehne pohovor, zaučenie majstrom, počas týchto dní mzdu nedostávate.
Plat Vám začína plynúť až odo dňa nástupu do práce o 2-3 dni neskôr. Ubytovanie je hradené z Vašej výplaty 360 € na mesiac, bývate po 2 osobách na izbe, na izbe máte Wifi, WC, sprchu, je moderne zariadená, čo sa týka kuchynky ta jediná je spoločná.

- Pracuje sa na nemeckú pracovnú zmluvu
- Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti, žiadne turnusy
- Zabezpečenie ubytovania, platí sa cca 360 € na mesiac v dvojposteľovej izbe 10 minút pešo do firmy
- Netreba automobil
- Pricestovať do Ulmu viete aj autobusom, odkiaľ Vás následne vyzdvihnú autom a dopravia na ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nemecký klient zamestnávajúci montérov, výroba lešenárskych dielcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nekvalifikovaná pracovná pozícia
- Nemecký jazyk na úrovni dohovorenia sa, A2 a lepšie
- Auto je výhodou nie podmienkou
- Chuť pracovať v rušnom prostredí
- Ochota pracovať na smeny
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3605282  Termin der Veröffentlichung: 24.6.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 11 - 15,05 EUR/hod.11-15 € brutto + 10-15 € diéty na deň