Personálny konzultant

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Palackého 8, Košice, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
2.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 850 EUR/mesiac800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej kancelárie v centre Košíc aktuálne hľadáme posilu do nášho tímu na pozíciu personálny konzultant.

Pracovnou náplňou personálneho konzultanta u nás je:

POPISY PRÁCE A INZERCIA /SPRACOVANIE A UVEREJNENIE/
1. Spracovanie popisov pracovných pozícií od zahraničných klientov ďalej len JD – job description /preklady a úprava/ do finálnej podoby, ktorá je emailom zasielaná uchádzačom o sprostredkovanie zamestnania na základe ich záujmu o pracovnú pozíciu.
2. Na základe JD inzerovanie pracovných pozícii na platených a bezplatných pracovných portáloch, taktiež aktualizácia inzercie a nástupných termínov v prípade, že sa menia v inzercii.

KOMUNIKÁCIA SMEROM K UCHÁDZAČOM
1. Inzercia pracovných ponúk
2. Po obržaní emailu od uchádzača s CV, alebo bez CV, reakcia na jeho email so zaslaním JD k danej pozícií, resp so zodpovedaním prípadných otázok uchádzača.
3. Telefonické kontaktovanie uchádzača s informáciou, že mu bol email odoslaný a otázkami ohľadom:
- možného dátumu vycestovania
- možnej dĺžky pobytu
- jazykových znalostí
- požiadanie o zaslanie potrebnej dokumentácieV prípade obdržania termínov nástupov zo strany zamestnávateľa
- výber kandidátov z databázy na základe vyššie uvedených kritérií a ich kontaktovanie ohľadom možnosti nástupu v konkrétnom termíne.
4. V prípade že uchádzač ponuku prijal – kompletizácia potrebnej dokumentácie na základe JD, príprava a zaslanie zmluvy o sprostredkovaní zamestnania, prípadne dodatkov, prehlásení a faktúry za nami poskytnuté služby /ak im niečo fakturujeme..
5. V prípade, že klient potrebuje zabezpečiť letenku, asistencia a zakúpenie letenky.

KOMUNIKÁCIA SMEROM KU KLIENTOM/ZAMESTNÁVATEĽOM
1. Komunikácia so zamestnávateľmi ohľadom počtu potrebných pracovníkov na jednotlivé termíny nástupov, dohodnutie dátumu, času a miesta príletu a ich vyzdviihnutia na letisku. Získanie kontaktnej osoby – meno a tel. číslo zamestnávateľa, ktorý bude na letisku čakať.
2. Konzultovanie prípadných zmien v JD /platy, zmeny v podmienkach ubytovania, pracovné hodiny, smeny.../
3. Zaslanie zoznamu uchádzačov na daný termín príletu /meno, veľkosť oblečenia a obuvi pre ich zabezpečenie pred príletom, prípadne či potrebujú ubytovanie.../
4. Po prílete, zistenie, či prileteli všetci uchádzači a zistenie, či zamestnávateľ je s nimi spokojný najmä po profesnej a jazykovej stránke/.
5. Vyžiadanie potrebnej dokumentácie a podkladov pre fakturáciu /výpisy pracovných hodín/

- možnosť flexibilnej pracovnej doby
- 2x mesačne možnosť home office
- služobný mobil aj na súkromné účely
- stravovacia karta Ticket Restaurant

V prípade záujmu nám prosím pošlite Váš životopis na email [email protected] alebo volajte na 0908 63 44 71.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra zameraná na medzinárodné recruity.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita, samostatnosť a "ťah na bránu"
- dochvíľnosť a presnosť
- komunikatívnosť smerom ku klientom a uchádzačom
- schopnosť samostatne viesť svoje projekty

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3731988  Termin der Veröffentlichung: 5.8.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 800 - 850 EUR/mesiac800