Java/C++ developer (bezpečnostní telco aplikace)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici budete:
- vyvíjet bezpečnostní aplikace v Javě a C++ pro telekomunikační odvětví
- spolupracovat v rámci celého vývojového cyklu SW – účastnit se analýzy požadavků i návrhu řešení
- vyvíjet podle agilních metodologií a podílet se na návrhu a vývoji testů
- mít možnost podílet se na vývoji mobilních aplikací pro chytré telefony (Android, iOS)
- spolupracovat s kolegy ze zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- celý úvazek, společnost nabízí možnost práce na HPP i ŽL
- práce na zajímavých mezinárodních projektech s využitím nejnovějších technologií
- atraktivní platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností uchazečů a další zaměstnanecké benefity (např. aktivní využití AJ, kurzy AJ, možnost částečného home-office, notebook)

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Brněnská pobočka zahraniční společnosti, která se zabývá vývojem aplikací v oblasti telekomunikací.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
Java - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost programování v J2EE a C++/Linux
- znalost síťových protokolů a architektury webových aplikací (TCP/IP, HTTP, DNS atd.)
- komunikativní znalost AJ (spolupráce s pobočkou v zahraničí)
- zkušenosti s programátorskými nástroji jako SVN, Ant, Maven
- výhodou zkušenost s vývojem aplikací pro Android
- výhodou zkušenost s agilními metodikami vývoje SW
- pozice je vhodná pro zkušené kandidáty i pro šikovné absolventy s kratší praxí při škole
- VŠ vzdělání technického směru
- ochota učit se nové technologie, dobré komunikační schopnosti, vysoká míra samostatnosti a odpovědnosti za svěřenou část produktu, schopnost analyzovat a řešit problémy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2434305  Termin der Veröffentlichung: 7.10.2016