C++/Linux programátor (i pro juniory!)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici budete:
- samostatně zpracovávat návrhy řešení v oblasti automatizovaných systémů řízení, mít možnost podílet se na architektuře SW
- zejména v C++ vyvíjet komplexní systémy pro dispečerské řízení a sběr dat (SCADA)
- testovat software a integrovat různé vrstvy a komponenty aplikace do jednoho funkčního celku
- podílet se na instalaci a implementaci řešení přímo u zákazníka v ČR
- mít možnost komplexního zaškolení do složitých systémů
- pracovat v úzkém kolektivu na samostatné pozici

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- pozice je vhodná i pro studenty posledních ročníků VŠ se zájmem o SCADA systémy, kteří chtějí při studiu pracovat na zkrácený úvazek s možností zvýšení úvazku po dokončení studia
- kvůli dlouhému procesu zaškolení hledá společnost zaměstnance preferující dlouhodobou spolupráci
- mezi nabízené benefity patří například zajištěné stravování, mobilní telefon, po domluvě možnost home office apod.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém/anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která se zabývá komplexními dodávkami systémů určených pro řízení distribučních energetických sítí v dopravě.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

C - Pokročilý
C++ - Pokročilý
Administrace UNIX/Linux - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost programování v C/C++, knihovny STL
- znalost prostředí Linux
- orientace v sítích a síťových protokolech (TCP/IP)
- výhodou znalost relačních databází, SQL
- pasivní znalost AJ (čtení manuálů, norem)
- pozice je vhodná pro zkušené C++ programátory i motivované absolventy mající zájem o dlouhodobou spolupráci
- VŠ technického směru
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, stabilita, loajalita, ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3055700  Termin der Veröffentlichung: 28.1.2019