C#/.NET programátor (IS pro zdravotnictví)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na tomto místě budete:
- v C#/.NET vyvíjet informační systém pro nemocnice a laboratoře
- vyvíjet webové nebo desktopové aplikace
- mít možnost zapojit se do analýzy a návrhu architektury
- podílet se na psaní technické dokumentace
- součástí Scrum týmu o zhruba 10 členech
- pracovat na pobočce v Brně, Ostravě nebo Pardubicích

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o hlavní pracovní poměr, plný úvazek
- jiné výhody: 6 týdnů dovolené, sick days (5), pružná pracovní doba, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na sport, výuka angličtiny na pracovišti a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká softwarová společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost C#/.NET a principů OOP vývoje
- základy SQL (výhodou zkušenost s MS SQL)
- výhodou znalost WPF
- výhodou znalost XML
- pasivní AJ
- alespoň kratší praxe s vývojem v C#/.NET, výhodou zkušenosti s ASP.NET
- místo je vhodné pro absolventy VŠ nebo SŠ s odpovídající praxí i pro zkušené vývojáře

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3317321  Termin der Veröffentlichung: 22.7.2019