Senior SAP Basis Specialista

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zodpovědnost za hladký chod SAP systémů a operací, koordinace všech činností v prostředí SAP
- technické řízení projektů
- koordinace technické SAP podpory (monitoring, optimalizace, zlepšení výkonu, krizový management)
- vypracování technické dokumentace
- specifikace a analýza technických problémů v SAPu, předání outsourcingovým partnerům a následně kontrola oprav a reporting
- technická koordinace projektů (SAP instalace upgrady, záplaty)
- integrace nejnovějších SAP technologií, produktů a infrastrukturních komponent
- samostatná práce pod minimálním dohledem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
- mezi nabízené benefity patří možnosti školení, denní využití angličtiny, jazykové kurzy, pružná pracovní doba, příspěvky na penzijní pojištění, týden dovolené navíc, stravenky, e-learning systém, různé sportovní a teambuildingové aktivity, flexibilní benefitový systém Cafeteria

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

prestižní nadnárodní společnost, která rozšiřuje tým zodpovědný deployment SAP systémů na svých pobočkách

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost SAP Basis architektury
- znalost verze ECC6
- komunikativní znalost AJ slovem i písmem (práce v mezinárodním prostředí)
- znalost NJ výhodou
- zkušenosti s podporou SAP HANA
- zkušenost s nasazováním produktů SAP
- zkušenosti s implementací SAPu v prostředí Linux (a ideálně i zkušenost s virtualizací)
- 3-4 roky zkušeností se správou/údržbou/rozvojem báze SAP
- VŠ vzdělání (alespoň Bc.) v oboru IT/matematika nebo jiného technického zaměření
- dobré komunikační schopnosti, kreativita, orientace na řešení problémů
- schopnost pracovat samostatně pod minimálním dohledem
- ochota příležitostně cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3444206  Termin der Veröffentlichung: 9.7.2018