Embedded Developer (C/Linux, i pro juniory!)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- v C vyvíjet Linux based (Yocto) operační systém pro interní HW platformu
- podílet se na vývoji produktu pro správu 3D tisku a tvz. server appliance zařízení
- úzce spolupracovat s HW týmem a dalšími vývojovými týmy
- mít vedle sebe zkušeného kolegu, od kterého se můžete učit
- pracovat v moderním prostředí mezinárodní společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o hlavní pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí 6 týdnů dovolené, sickdays, pružnou pracovní dobu, kvartální bonusy, 3D tisk zdarma, jazykové kurzy, stravenky, příspěvky na školkovné, společné páteční snídaně, dog friendly office aj.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká společnost s celosvětovým dosahem v oblasti SW pro správu tisku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost Linuxu (skriptování, package management)
- znalost C a orientace v problematice embedded systémů
- alespoň pasivní (technická) znalost AJ
- výhodou praxe s vývojem embedded systémů
- výhodou zkušenost s U-Boot a buildovacím systémem Yocto
- výhodou zkušenost s open source řešením
- pozice je vhodná pro zkušené vývojáře i pro absolventy se závěrečnou prací nebo větším projektem v C
- VŠ vzdělání anebo SŠ s odpovídající praxí
- proaktivní přístup, ochota učit se nové věci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3703787  Termin der Veröffentlichung: 26.6.2019