Reagieren Sie ohne Lebenslauf

C#/.NET programátor (IS pro zdravotnictví)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsícPlatové ohodnocení uvedené u inzerátu je orientační, záleží vždy na zkušenostech kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- v C#/.NET vyvíjet informační systém pro nemocnice a laboratoře
- mít možnost zapojit se do analýzy a návrhu architektury
- podílet se na psaní technické dokumentace
- komunikovat s interním týmem
- součástí Scrum týmu o zhruba 13 členech
- pracovat s moderními technologiemi přímo v centru Brna

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o hlavní pracovní poměr, plný úvazek
- jiné výhody: 6 týdnů dovolené, sick days (5), pružná pracovní doba, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na sport, výuka angličtiny na pracovišti, společenské akce a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Brněnská pobočka české softwarové společnosti.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost C#/.NET a principů OOP vývoje
- znalost SQL (výhodou zkušenost s MS SQL)
- znalost HTML, CSS, Javascript
- pasivní znalost AJ
- alespoň kratší praxe s vývojem v C#/.NET, výhodou zkušenosti s ASP.NET, WebApi, Winforms
- místo je vhodné pro absolventy VŠ s praxí i pro zkušené vývojáře
- samostatný a odpovědný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3872536  Termin der Veröffentlichung: 11.5.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 50 000 Kč/měsíc