Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Montážní technik divize slaboproudé systémy

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• realizace přidělených zakázek slaboproudých technologií v týmu a samostatně
montáž, oživení a testování slaboproudých systémů (PZTS, EKV, EPS, CCTV,
strukturovaná kabeláž)
• instalace a konfigurace nových zařízení
• spolupráce s kolegy v týmu a projektovým manažerem zakázky
• komunikace se zákazníky
• administrativa a reporting
• služební cesty v rámci celé ČR a občasné cesty do zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zaměstnání na trvalý pracovní poměr ve stabilní české společnosti
• samostatnou odpovědnou práci v kolektivu, možnost profesního růstu
• pravidelné firemní akce a teambuilding
• zajímavé mzdové podmínky odpovídající náročnosti práce a rozvoji pracovníka,
mimořádné odměny za dobře odvedenou práci, cestovní náhrady.
• obchodní provize v případě zprostředkování nových zakázek
• pracovní prostředky: notebook, mobilní telefon, profesionální nářadí k výkonu práce
• benefity: odborné vzdělávání, kurzy Anglického jazyka, SICK-TIME, SIM-karta, služební
mobil k soukromým účelům, příspěvek na stravné, nápoje zdarma, slevy na firemní
produkty a služby aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Česká technologická společnost, která je specialistou na slaboproudé a zabezpečovací technologie.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

elektro-slaboproud

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU/SŠ technického směru – obor elektro-slaboproud
(i absolvent)
• velmi dobré znalosti PC
• vyhlášku č. 50, § 5, nebo vyšší
• ochota cestovat, schopnost pracovat v týmu a chuť
učit se novým věcem
• vysoké nasazení, manuální zručnost, organizační
schopnosti, spolehlivost
• řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
• bezúhonnost

VÝHODOU:
• SŠ nebo VŠ elektrotechnická – obor elektro-
slaboproud
• znalost slaboproudých technologií: PZTS, EKV, EPS,
CCTV
• osvědčení fyzické osoby NBÚ pro stupeň Důvěrné
nebo Tajné
• osvědčení revizního technika
• anglický jazyk – základy technické angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4340104  Termin der Veröffentlichung: 29.6.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 35 000 Kč/měsíc