Regionální obchodní manager pro Čechy

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícprovize, bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci integrovaného facility
managementu v rámci ČR
• účast na obchodních jednáních se zástupci klienta
• spolupráce při tvorbě obchodní strategie
• podíl na přípravě a cenotvorbě obchodních nabídek
• uzavírání obchodních příležitostí až po smluvní uzavření
• plánování, kontrola a dodržování rozpočtu v mezích kompetencí
• monitoring trhu
• účast na konferencích

Zaměstnanecké výhody, benefity

• spolupráci na hlavní pracovní poměr
• automobil i pro soukromé účely
• notebook 3v1
• provize z nové obchodní akvizice
• mobilní telefon
• business karta pro účely klientských schůzek
• plná podpora back office
• 25 dní dovolené
• motivující mzda + bonusový systém
• úžasný kolektiv
• teambuildingové akce
• pravidelná účast na školeních
• pružná pracovní doba
• rekvalifikační kurz IFMA

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, ryze českou rodinnou společnost, která se na trhu nemovitostí pohybuje od roku 1990 a zajišťuje komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Regionálního obchodního manažera pro Čechy.
Společnost SSI Group poskytuje služby integrovaného facility managementu pro několik stovek objektů, mezi které patří obchodní centra, multifunkční administrativní objekty, výrobní a logistické areály v rámci celé České a Slovenské republiky. Cílem společnosti SSI Group je rozšíření portfolia služeb a expanze do dalších zemí střední Evropy.
Portfolio tvoří několik stovek objektů jako jsou obchodní centra, kancelářské budovy, výrobní společnosti a logistické areály po celé České a Slovenské republice a klient postupně expanduje do dalších zemí střední Evropy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• minimálně 3 roky praxe na obchodní pozici v oboru
poskytování služeb
• AJ na komunikativní úrovni výhodou
• výborné prezentační a komunikativní dovednosti
podmínkou
• znalost programů a sytému: MS Office
• zodpovědnost, loajálnost
• ŘP sk. B - aktivní řidič
• dobrá znalost B2B segmentu
• orientace na výsledek a cíl

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4393835  Termin der Veröffentlichung: 4.9.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 40 000 Kč/měsíc