Práca v skladoch pre značky: Microsoft, Apple, Dell, Cannon, Elektronika: PC, tablety, mobily a iné. Rôzne lokality Holandsko. Vhodné aj pre páry.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Belgicko, Holandsko, Nórsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
€1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme vhodných uchádzačov na prácu v Logistických centrách. Pracujete pre znáčky Microsoft, Apple, Dell, Phillips, Cannon a iná spotrebná elektronika : PC´s, Tablety , Telefony mobily.

Pracuje sa v moderných logistických centrách, rôzne lokality v Holandsku.

Pozície : operátor, picker, VZV operátor, balič a iné podľa skúsenosti a zaradenia.

Lokalita Holandsko :
(Eindhoven, Venray, Venlo, Roosendaal, Tilburg, Waalwijk, Maasvlakte ).

Platové podmienky:
V závislosti od veku pracovníka a zaradenia na pracovnú pozíciu.

od €5.96 - do € 10.59

Benefity k platu:
- príplatky za prácu v noci, víkendy a nadčasy : od 30% do 100% .
- Výplata sa uhrádza mesačne.
- 8% dovolenky vyplatených každý mesiac k platu.

V prípade záujmu prosím zasielať Životopis v AJ (Anglickom jazyku)

Náplň práce:
Jedná sa o prácu pre prestížne sklady značky, Microsoft, Apple, Phillips, Canno, Dell a iné značky známe na trhu s spotrebnou elektronikou. Produkty typu PC´s, Nootebook, Tablety, Mobilné telefóny, MP3 prehrávače a iné. Pracuje sa v teplom a čistom prostredí skladu. K dispozícii sú rôzne pozicie podľa zaradenia, najčastejšie pracujete ako Picker , operátor v sklade, poprípade ak máte skúsenosti tak pracujete na pozícii VZV (vysokozdvižné vozíky). Jednoduchá práca na smeny vhodná aj pre páry a dievčatá. Pracujete v čistom a teplom prostredí skladu.

Príjemne prostredie, nenáročná práca vhodná aj pre páry a dievčatá.
Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
Dobré platové ohodnotenie.
Príplatky za nadčasy a víkendy.
Dlhodobá práca, Možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca po určitej dobe.
Zamestnávateľ poskytuje rôzne typy školení.
Zabezpečená doprava z/do práce.
Pracuje sa v teplom a čistom prostredí skladu.
Asistencia zo zakúpením cestovného lístka, vypracovaný Plán cesty do Holandska.
Zabezpečené ubytovanie ešte pred príchodom do Holandska.
Vhodná práca aj pre absolventov bez praxe.

Informácie o výberovom konaní

Vhodná práca aj pre páry a ženy.
Jednoduchá a nenáročná práca.
Teplé a čisté pracovné prostredie skladu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Práca v logistike a skladoch pre prestížne svetové značky ktoré sú známe na trhu s spotrebnou elektronikou, Microsoft, Apple, Dell, Phillips, Cannon, a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobené, skladový manipulat

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať nadčasy a víkendy
Flexibilita , zodpovedný pracovník

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3153298  Termin der Veröffentlichung: 7.8.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: €1600