Pomocná práca na čerpacej stanici, vhodná pre pár

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Kilmallock, Veľká Británia, Írsko
Termín nástupu
Január/Leden 2018
Mzdové podmienky (brutto)
1862

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plat:
€9.55/ hod.+ tipsy od zákazníkov.

Pracovný čas:-6 dni v týždni.
Práca na smeny: 06:00:14:00 a 14:00-22:00 (denná smena)

Vlastný / lacný apartmán (ubytovanie).
Pešia dostupnosť do práce.

Práca priamo na zmluvu (zamestnanecky pomer)
Garancia pracovných hodín.
Dlhodobá práca.
Možnosť komunikácie denne v Anglickom jazyku.

Naplň práce:
Obsluha zákazníkov v bufete-fast food, ktorý je súčasťou Benzínovej stanice.
Dievča: Príprava a servírovanie jednoduchých jedál, teplej a studenej stravy, príprava kávy, čaj, výpomoc v bufete, príprava sendvičov, bagety, obsluha zákazníka, upratovanie priestorov a iné podľa potreby.
Chlapec: ručné umývanie aut na umyvarke, iné pomocne prace , poprípade taktiež výpomoc v bufete príprava šalátov bagiet, upratovanie, obsluha a pod.

Možnosť výborného zárobku ( pracujete 48 hodín týždenne )
Stály pracovný čas, 6 dní v týždni.
Práca na zmluvu priamo u zamestnávateľa nie agentúra.
Zabezpečené vhodne ubytovanie, pre pár apartmán.
Ubytovanie v blízkosti pracoviska, pešia dostupnosť do práce.
Dlhodobá práca min. 1-2 roky
Týždenné výplaty na účet.
Ušetríte financie na dopravu do/z práce kedže je pešia dostupnosť.
Možnosť dennej komunikácie v AJ (zdokonalenie sa v AJ)

Ponuka je vhodná najmä pre pár, ktorý ma záujem si dobre zarobiť , zotrvať dlhodobo a je prispôsobivý, taktiež je pracovitý a ma dobré komunikačné schopnosti v AJ. Ponuka práce je predurčená pre dobré zárobky a tipsy od zákazníkov, možnosť komunikácie v AJ denne. Apartmán len pre seba nezdieľate dom s inými.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Jedná sa o rodinnú firmu , ktorá vlastní a riadi benzínovú stanicu pod ktorú patrí aj fast-food (bufet) a umyvarka aut.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nešpecifikované

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedná nekonfliktná osoba.
Pracovitosť, vytrvalosť.
Slušne vystupovanie k zákazníkom.
Ochotný pracovať manuálne.
Zotrvať v práci dlhodobo min 1 rok.
Ochotný pracovať 6 dni v týždni.
Komunikačná znalosť AJ.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3279691  Termin der Veröffentlichung: 5.1.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 1862