Skladnik/čka v London - Dagenham, Plat £8.00 do £12.94, Nástup Február/Únor .

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Február/ Únor 2018
Mzdové podmienky (brutto)
1631

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Platové podmienky:
o £7.50* – / hod.počas školenia.
o £8.00* – 9.00 / hod.denná smena (Pon-Pia)
o £8.80* – 9.90/ hod.denná smena (Sob–Ned)
o £8.80* – 9.90 / hod.nočná smena (Pon-Pia)
o £9.20* – 10.35/ hod.nočná smena (Sob – Ned)
o £10.00* – 12.94/ hod.nadčasy (bližšie info telefonicky)

Náplň prace:
o Nakladanie a zber čerstvého a trvanliveho potravinárskeho tovaru v distribučnom sklade . Ide o sklad ktorý ma teplé ako aj studené priestory, s priemernou teplotou +12°c / +1°c . Pracujete s paletovým elektrickým vozíkom (PPT), kde budete nakladať potravinársky a iný tovar do klietok. Na zápästí máte pripevnený skener, ktorý vám udáva, aký tovar máte naložiť do klietok. Vyžaduje sa precíznosť a presnosť pri práci s tovarom. Nie sú potrebne pracovné skúsenosti, pre prácu budete zaškolený v prvom týždni. Hmotnosť tovaru v krabici môže byť v rozsahu od 0,5 kg do 20 kg.

Prevádzka a pracovný čas :
o Ide o 3- smenu prevádzku
o Po zaškolení sa pracuje sa 5-6 dni v týždni.
o Ranná smena (06:00 –14:00), Poobedná smena (14:00 – 22:00),
Nočná smena (22:00 –06:00)
o Systém nočných smien je nemenný.
o 8 hod. pracovný čas + možnosť nadčasov 4 hodiny denne.

o Zabezpečené ubytovanie po príchode do UK.
o Výborná lokalita London Dagenham !
o Stabilné pracovné hodiny + nadčasy.
o Plne hradení tréning.
o Práca aj pre skupiny a páry, študenti !
o Možnosť vyzdvihnutia z letiska po dohode ZDARMA !
o Asistencia realitného agenta pri ubytovaní do domoch,
o Dobré platové podmienky, Možnosť pracovať nadčasy a víkendy,
o Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do UK a počas pobytu v UK,
o Možnosť pracovného postupu.

Jedná sa o manuálnu prácu v sklade, distribučné centrum (potraviny, drogéria, alko-nealko a iný druh tovaru) kompletizovanie objednávok podla zadania v sklade.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jedná sa známu sieť Distribučných a Logistických skladov ako aj Hypermarketov vo Veľkej Británii , taktiež pôsobí aj na trhu v rámci Európskej únie. Dodávateľ potravinársky a drogistických a iných mix produktov pre konečného spotrebiteľa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nešpecifikované

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný , cieľavedomý pracovník,
Kondičné zdatná osoba
Flexibilný, nekonfliktný , tímový spolupracovník.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3285631  Termin der Veröffentlichung: 12.1.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 1631