Práca v hotelových rezortoch - Anglicko , Írsko , ubytovanie a strava zabezpečené

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Veľká Británia, Írsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
September 2018,
Mzdové podmienky (brutto)
€1500- 2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pomocných pracovníkov do hotelových rezortov v Írsku a Anglicku . Máme voľné pozície na rôznych kumulovaných pomocných pozíciach ( chyžná , pomocník v kuchyni , pomocný čašník ) .

V každom hoteli je zabezpečené ubytovanie a strava za minimálny poplatok .

- Dobré platové podmienky.
- Stabilné hodiny a 2 dni voľna do týždňa
- Práca na zmluvu (zamestnanecky pomer), platené odvody a dane , platená dovolnka
- Zabezpečené ubytovanie a strava

Informácie o výberovom konaní

Sieť hotelov a reštaurácii

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Jedná sa o zamestnávateľov hotelových rezortov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotely

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

- postačujú základy AJ
- možnosť vycestovať min na 3 mesiace a dlhšie
- prax v hoteli / reštaurácii vítaná

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3477817  Termin der Veröffentlichung: 24.8.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: €1500- 2000