Remeselník pre rekonštrukcie s Nemeckým jazykom!

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď po dohode.
2 934 EUR/mesiacTransport z/do práce zabezpečený zamestnávateľom !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre šikovného všestranného pracovníka na stavbe s znalosťou NJ !
Oblasť pôsobenia: rekonštrukcie bytov a domov.

Nemecká pracovná zmluvu. "Zamestnanec" !

Lokalita práce:
Nemecko: Sevérne Porýnie - Vestfalsko, Gutersloh.

Platové podmienky:
€18.00/hod. (€2.934 mes.) – remeselník s NJ .
€15.00/hod. (€2445 mes.) - pomocník s NJ .

Pracovný fond 163 hod./mesačne.
Pracuje sa 5 dni v týždni + (nadčasy možné po dohode).

Ubytovanie zabezpečené: za poplatok €250/mesiac/osoba.
Pracovné náradie, zabezpečí zamestnávateľ.
Požaduje sa skúsený remeselník/aj pomocník s praxou 3 roky.
Služobná doprava z/do práce v rámci Nemecká zabezpečená Zamestnávateľom!
Práca pre Remeselníka & Pomocníka s znalosťou NJ (tlmočenie na stavenisku )

Pracovná náplň : Remeslník vykonáva odbornú prácu a pomocník pomocné práce, Budete tlmočiť v rámci firmy a na stavenisku z NJ do SJ a opačne, pracujete v Slovensko - Českej komunite. Práca v prevažne v interiéry, stavebná činnosť, rekonštrukcie a renovácie domov. Budú sa požadovať od Vás renovačné práce: Napríklad: Montáž sadrokartonu, Maliarske prace, pokládka drevenej alebo lamitovej podlahy, jednoduché murárske vysprávky, alebo sadrové omietky, HSV suché práce bežne pri rekonštrukčných prácach. Možnosť práce pre rôzne oblasti remesla. Pomocník robí iba pomocné práce nie odborné !

Práca na Nemeckú zmluvu. (Zamestnanec)
Dobré platové podmienky.
Možnosť pracovného povýšenia !
Služobná doprava z /do práce Zdarma !
Garancie pracovných hodiny .
Vhodné pre jednotlivca ale aj pre partie.
Ubytovanie zabezpečené Zamestnávateľom !
Asistencia a vypracovaný Plán cesty do Nemecka.
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.
Koordinácia a asistenčné služby JOB 4U INT. počas pobytu v zahraničí.

Ak Vás pracovná ponuka zaujala , pošlite nám Profesný životopis v Nemeckom jazyku na e-mailovú adresu : [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle : 00421/944 258 690.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Výroba, Priemysel, Stavebníctvo, Služby, Personalistika,

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Remeselné práce,

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsený pracovník v stavebníctve s NJ.
- Pomocník v stavebníctve s NJ vítaný taktiež.
- Ochota pracovať aspoň 6 mesiace.
- Dobrý zdravotný a fyzický stav.
- Dobrá znalosť Nemeckého jazyka (komunikatívne)

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3920906  Termin der Veröffentlichung: 5.6.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 2 934 EUR/mesiac