Tesár / Zimmermann, Plat: €28.00-€32.00/hod. + €18.00/diéty deň. Pracovná zmluva! Vhodné pre jednotlivca aj partie!

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
5 581 - 6 378 EUR/mesiacDiéty 16.00-18.00 / deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Platové podmienky :
28.00 – 32.00/ hod. „brutto“(podľa skúsenosti)
5.581 – 6.378 / mesačne (pri 46 hod/týždni)
16.00-18.00 /diéty na deň (netto)
Plat zohľadnený podľa vašich odbornosti a praktických skúsenosti!
Týždenne vyplácanie (možne dohodnúť)
Pracovná zmluva (zamestnanec).

Pracuje sa prevažne 42-50 h/týždenne.
Pracovný fond je od 182 do 216 hodín/mesačne.

Jedná sa o prácu na pracovnú zmluvu v danej krajine kde pracujete. Práca v spočíva prevažne v montovaní odvetrané fasády z dreva, drevené fasádne obklady na domy a iné komerčné objekty. Vhodné ak pracovníci už majú skúsenosti s podobnou prácou ako sú drevené odvetrane fasády, drevené opláštenie, obklady z dreva v exteriéry a pod. Umiestnime aj stavebných tesárov ktorý majú skúsenosti z montážou drevo domy, krovy, väzníky, drevené terasy a pod. Prax a skúsenosti potrebné pri tejto práci, Tesár, by mal byť všeobecné zručný, vedieť čítať výkres. Vie používať potrebne náradie k práci , rýchlo sa učí novým veciam. Znalosť NJ úroveň B1 level, min jeden s partie by sa mal vedieť dohovoriť v práci a na firme. Práca je na dlhodobo. Vlastné auto min pre 2 v partii nutné. Vhodné pre jednotlivca ako aj partie.

Pracovná zmluva.
Dobré platové ohodnotenie.
Diéty k platu za pracovný deň.
Výplaty možne už Týždenne!
Množstvo pracovný hodín !
Ubytovanie zabezpečené pre Vašim príchodom !
Asistencia partnera s registráciou na úradoch.
Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
Garancia pracovných hodín & zárobku !
Vypracovaný Plán cesty na miesto určenia.
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU a CH.

V prípade záujmu o prácu prosím zašlite Vaše životopisy v Nemeckom jazyku na [email protected]
Výhoda doložiť referenčné foto Vašej práce (nie je to podmienka)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Jedná sa o personálnu spoločnosť, ktorá zabezpečujúca odborný personál pre svoju klientelu prevažne v Švajčiarsku, Rakúsku a Nemecku. Tesár, Stolár /Zimmermann, Schreiner, Tischler...Drevené odvetrané fasády, Drevené obklady fasády , montáže prevažne s dreva, a iné stavebné profesie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Tesár / Zimmermann - Drevené opláštenie fasády, obklady a pod..

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Tesár, Drevené opláštenie fasády, obklady z dreva exteriér, drevo domy, vidiecke objekty, stavebníct

Počet rokov praxe

3

Skúsený samostatný Tesár/ Zimmermann (drevené odvetrané opláštenie fasády, drevene obklady exteriér, montáže a pod.)
Prax v obore minimálne aspoň 3 roky.
Vlastné auto nutnosť aspoň pre partiu 2 pracovníkov!
NJ B1 level, min pre 1 osobu v partii !
Referenčné foto práce vhodné (nie však podmienka)

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4036107  Termin der Veröffentlichung: 19.2.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 5 581 EUR/mesiac