CNC Fräser Nastavovač/operátor. Rakúsko Linz

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ihneď po dohode.
3 000 - 3 500 EUR/mesiac13&14 plat navyše v roku. Príplatky na smeny a nadčasy. Vianočny príspevok. Vyplácane diéty netto !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Platové podmienky.
od €2.200 - €2.400 / mesačne „netto“
+ 13 & 14 plat v roku navyše
+ Vianočný bonus
+ Príspevky na smeny
+ Preplatené nadčasy
+ 5 týždňov dovolenky
+ Zabezpečené ubytovanie
+ €0.11/km možnosť preplatiť cestu do Rakúska
+ Pracovná zmluva.

Hľadáme skúsených pracovníkov na CNC frézu Fanuc alebo Heidenahain, daľej hľadáme nastavovačov na Valcovu brusku apod. Jedná sa o kumulovanú poziciu všeobecné CNC nastavovač. Pracujete pre stabilnú Rakúsku spoločnosť v meste Linz, Traun, Laakirchen, Vorchodrf a okolie.

- CNC Brennschneidmaschinen: rezanie plameňom, rezanie materiálu do 300 mm. – Linz.
- CNC Fräser „Fanuc“: nastavovač, operátor, opravy, úpravy – Linz
- CNC Fräser „Heidenhain“: Programovanie, nastavovanie, kontrola, meranie, testovanie, -
Heidenhain – ITNC 530, – Traun
- CNC Fräser „Heidenhain“: nastavovanie, ovladanie, meranie, operátor..– Linz.
- CNC Rundschleifer: brusenie stredných a veľkých časti strojov, skusenosť s ovladaním
Siemens výhoda, meranie, – Vorchdorf.
Vlaste auto potrebne kvoli dochadzke do práce, taktiež znalosť NJ aspoň B1-B2 level, úroveň, vedieť sa dohovoriť v práci a firme.

Rakúska pracovná zmluva.
Dobré platové ohodnotenie.
13&14 plat navyše v roku.
Vianočny príspevok.
Vyplácane diéty netto !
Príplatky na smeny a nadčasy.
Zdarma ubytovanie poskytované zamestnávateľom !
Asistencia Rakúskeho partnera s registráciou na úradoch.
Dlhodobá práca pre jednotlivcov.
Garancia pracovných hodín & zárobku !
Vypracovaný plán a možnosť preplatiť cestu do Rakúska.
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

V prípade Vašho zaujmu o prácu CNC Fräser nám pošlite životopis v NJ na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálny leasing, práca v strojarenskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

CNC nastavovač, strojarenstvo,

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

CNC frézar, Nastavovač, Programátor, operátor.

Počet rokov praxe

3

- Skusenosti a prax min 3 roky v danom obore.
- Vyhoda ak ste už pracoval na podobnych typoch CNC
- Znalsoť NJ na min B1 level (komunikačne)
- Vlastné auto nutnosť !
- Ochota vycestovať co najskor
- Ochota pracovať aj na 2 smene ak je potrebne!
- Zotrvať v práci aspon 6 mesiacov a viac...

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4061118  Termin der Veröffentlichung: 13.4.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 3 000 EUR/mesiac