Hotel 4 * - chyžné - hotelový personál

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď po dohode
Od 2 000 EUR/mesiac+ € 9,60 / hod. + tringelty + možnosť navýšenie mzdy ( po odpracovaní mesiaca )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plat:
od € 9,60 / hodina , plat závisí od skúseností a úrovne nemčiny / angličtiny

Benefity k platu:
- poskytnuté ubytovanie aj strava za nízky poplatok sťahovaný zo mzdy
- možnosť využívanie fitnes , wellness v hotely
- dohodová práca na pracovnú zmluvu
- hotely sa nachádzajú v krásnom prostredí

Náplň práce:
- upratovanie izieb a kompletná starostlivosť o čistotu hotela

- dlhodobá práca
- možnosť zamestnať aj s anglickým jazykom ( ak nehovoríte po nemecky )

V prípade záujmu o prácu v hotely nám zasielajte výlučne životopisy v NJ na [email protected] kontakt : 00421/915 23 1517

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotel

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Hotel

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4111515  Termin der Veröffentlichung: 26.6.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 2 000 EUR/mesiac