Betonár/šalovač, Turnusy 6/2, SZČO /OSVČ, aj Bez znalosti ANJ, Slovenský kolektív. Zárobok €3.791

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď po dohode
3 250 - 3 791 EUR/mesiacDoprava rámci NL Zdarma ! Profi-náradie Zdarma ! Turnusová práca 6/2. Ubytovanie zabezpečené.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na pozíciu Betonár. Práca je na SZČO/OSVČ. Prax ako betonár, šalovač, alebo podobnej pozícii v stavebníctve vítana. Turnusová práca 6/2. Práca v Slovenskom kolektíve. Možnosť práce aj bez znalosti ANJ. Celoročná práca, garancia hodiny a zárobku. Ubytovanie, náradie, + služobná doprava zabezpečené.

Platové podmienky:
€17.50/hod (skúsený s praxou šaľovač – betonár)
€3.791/mesačne (50 hod /týždeň)
€15.00/hod. (pomocník pri šalovaní, betónovaní)
€3.250/mesačne (50 hod/týždeň)
Fakturácia mesačne, splatnosť 15 dní.
Záloha €300 / na účet možná od 5 dňa v práci!

Benefity:
Doprava z/do práce poskytnutá ZDARMA !
Pracovné profi-náradie na zákazky poskytnutá ZDARMA !

Náplň práce:
Jedná sa o prácu v exteriéry, (práce na novo budovanej rýchlostnej ceste). Budete pracovať ako 5 členná koordinovaná skupina. Jednoduché práce, budete montovať šalovacie dielce (vopred vyrobené na mieru,) do výšky 2m a dĺžky 20m v celku. Následne budete betónovať za pomoci Pumpa-domiešavač). Armatúra je hotová -nerobíte s armovaním. Pri vyzretosti betónu cca 24h, debnenie demontujete, začistíte a následne sa to opakuje denne. Norma je zabetónovať 1 dielec o rozmeroch 2mx20m v celku za deň. Jedná sa o Betónové zátarasy ktoré sa využívajú ako stredové zvodidla na diaľnici a pod.
Vhodné pre tých ktorý už maju povedomie o práci pri betónovaní a šalovaní, hlavne vie čo je práca 10 hod v exteriéry. ANJ je výhoda ale nie podmienka.

Dobré platové ohodnotenie.
Stabilne hodiny v práci.
Turnusová práca 6/2 alebo dohoda možná.
Služobne auto z/do práce a nákupy ZDARMA !
Profi-náradie zabezpečené na zákazku ZDARMA!
Ubytovanie zabezpečené po príchode.
Nenáročná práca Slovensko - Český kolektív.
Pravidelné úhrady faktúry.
Záloha €300/možná na vyžiadanie.
Ušetrite financie na vlastne náradie a dopravu.!
ANJ výhoda nie podmienka. Umiestnime aj bez znalosti ANJ. (Slovenský kolektív).

V prípade záujmu nám zašlite životopis v SJ/ČJ na : [email protected]
Kontakt : 00421/944 258 690

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebníctvo, renovácie bytov, rodinne domy, cestné dokončovacie práce a zákazky na mieru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Betonár, šalovač,

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Betonár, Tesár, Murár...Stavebníctvo.

Počet rokov praxe

2

Prax v oblasti Stavebníctvo (Betonár/šalovač/murár) a pod.
Zodpovedný, flexibilný, prakticky zmýšľajúci.
Bezúhonnosť, čistý register trestov.
Ochota pracovať min 3 mesiace a dlhšie.
Ochota si otvoriť živnosť.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4234173  Termin der Veröffentlichung: 10.1.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 3 250 EUR/mesiac