Stavebný personál "kumulované pozície" Stolári-Tesári/ Montéri, Murári-Fasádnici. do Švajčiarska, €6.825/mesačne + Diéty. Znalosť NJ alebo ANJ.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
Ihneď po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
5 850 - 6 825 EUR/mesiac+ diéty CHF 18.00 netto/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta vo Švajčiarsku, hľadáme pracovníkov na stavebné profesie v stavebnom priemysle.

Dostupné práce v stavebnom sektore:
-Tesári, Stolári, na drevo domy , konštrukcie, terasy, fasádne obklady,
odvetrané fasády , montovanie dverí , zárubni v interiéry a pod.
- Fasádnici, Zatepľovací - Zatepľovanie budov, stierky -fasády.
- Murári a Šalovači, alebo obkladači - všeobecne murárske práce.
- Montéri - osadzovanie interiérových dverí, zárubne, okná, a pod.

Požadujeme:
Skúsenosti s prácou na konkrétnej pozícii.
Prax aspoň 2-3 roky.
Znalosť NJ alebo ANJ dohovoriť sa aspoň 1 z partie 2-och.
Mať vlastné auto a príručné náradie na partiu 2-och .

Platové podmienky.
CHF 31.00 – CHF 35.00/ hod. „brutto“ + diéty.
CHF 5.850 – CHF 6.825 / mesačne
+ CHF 18.00/ diéty netto pracovný deň

Plat zohľadnený podľa vašej odbornosti a praktických skúsenosti!
Týždenne vyplácanie (možne dohodnúť na firme)
Švajčiarska pracovná zmluva (zamestnanec).
Jedná sa o kumulatívne pozície.

Podmienka:
Dohovoriť sa NJ/ANJ podmienka, aspoň jeden z partie 2-och.
Vlastné auto alebo auto na partiu 2-och.
Prax v odbore aspoň 2-3 roky.

Pracovná Švajčiarska zmluva.
NJ/ANJ aspoň 1 z partie 2-och !
Zamestnávateľ preferuje NJ, na určite projekty možnosť aj s ANJ !.
Dobré platové ohodnotenie.
Vyplácane diéty za pracovný deň.
Zálohové platby možne už Týždenne!
Množstvo pracovný hodín !
Ubytovanie zabezpečené pred Vašim príchodom !
Asistencia partnera s registráciou na úradoch.
Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
Vypracovaný Plán cesty na miesto určenia.
Asistencia pri vrátení dani

V prípade záujmu nám zašlite životopisy výlučne v NJ alebo ANJ na : [email protected].
Prosím uveďte dátum dostupnosti do práce.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebné spoločnosti, Rekonštrukcie domov, apartmány, komerčné stavby, výstavba stavieb, Montované a drevostavby a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Tesár, Stolár, Fasádnik, Sadrokartonista, Montéri...

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Tesár / stolár / Fasádnik / Sadrokatonista / Murár / Montér /

Počet rokov praxe

3

Tesár, Stolár, Sadrokartonista, Fasádnik, Murár, Montér akákoľvek znalosť a skúsenosti práce v Stavebníctve.
Prax v obore min 2-3 roky.
Ochota pracovať min 3 mesiace a dlhodobo.
Dohovoriť sa NJ /ANJ aspoň 1 z partie 2-och.
Vlastné auto kvôli dochádzke z/do práce !

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4334865  Termin der Veröffentlichung: 20.5.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 5 850 EUR/mesiac