Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Pracovník pro výrobu obytných vozů a karavanů

Job Connect Europe

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
09.01.2023
Mzdové podmínky (brutto)
2 400 - 3 100 EUR/měsíc13-tý plat, příplatky za přeščasy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● výroba obytných vozů a karavanů
● přestavba dodávek na obytné vozy
● výstavba interiéru a zařízení obytných vozů
● rozvody vody a elektriky, vodoinstalace a elektroinstalace
● jedná se o čistou práci ve vytopené hale
● nástup možný nejdříve od února nebo března 2023

Zaměstnanecké výhody, benefity

● německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
● sociální, zdravotní a důchodové pojištění podle německého práva
● zaměstnání u prověřeného zaměstnavatele, dlouhodobá spolupráce
● 13 – 17 Euro/hod v závislosti od zkušeností a profesní kvalifikace
● Weihnachtsgeld (Vánoční bonus)
● práce na dvě směny, možnost přivídělku o sobotách
● přídavky na děti
● náklady na ubytování ca. 150 - 200 Euro za měsíc
● volba pracovat nedaleko Würzburgu, Erfurtu nebo Frankfurtu
● 24 dní dovolené

Informace o náboru

● pošlete nám prosím svůj životopis v němčině nebo češtině s fotografií
● jestli bude třeba, tak Vám s komunikací rádi pomůžeme

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jedná se o renomovaného výrobce obytných vozů a karavanů (Bavorsko) s možností pracovat na různých místech - okolí Erfurtu, Würzburgu nebo Frankfurtu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● pracovní zkušenost v daném oboru
● manuální zručnost a spolehlivost
● znalost německého jazyka NENÍ PODMÍNKOU
● vhodné pro profese jako je elektrikář, instalatér, truhlář nebo zámečník
● vlastní automobil výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme německá personální agentura JOB CONNECT EUROPE zaměřená na zprostředkování práce do Bavorska (region Würzburg, Schweinfurt a okolí). Pro naše klienty hledáme vhodné kandidáty do různých oborů jako jsou řemeslo nebo stavebnictví. Díky úzké spolupráci s regionálními firmami Vám dokážeme zajistit pracovní příležitost v poměrně krátké době. Individuální a dlouhodobá podpora na místě je zajištena naším zaměstnancem, který mluví česky. Naše služby jsou 100% bezplatné a nezávazné.

Oslovil Vás náš inzerát?
Tak nám zašlete e-mail na: [email protected]
Nebo navštivte naše webové stránky: www.job-connect-europe.com
Telefon: +49 9364 811175
Těšíme se na Váš kontakt.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4475279  Termin der Veröffentlichung: 29.11.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 2 400 EUR/měsíc