Kompletace balíčků 23.000 Kč, 105 Kč stravenky!

Job Leader Europe

Místo práce
Na Dlouhém, Říčany, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
21.11.2018
Mzdové podmínky (brutto)
19 - 24.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Fyzicky nenáročná manuální práce
- Kompletace balíčků – kompletace zboží, letáků, štítkování a etiketování
- Plnění elektronických cigaret

Zaměstnanecké výhody, benefity

Místo výkonu práce: cca 10 min od Prahy, BEZPLATNÁ SVOZOVÁ DOPRAVA ze zastávky metra C – Opatov nebo z Říčan zajištěna na každou směnu.

- ZAJÍMAVÉ finanční ohodnocení
- náborový bonus 12. 000 Kč!
- HPP, dlouhodobou spolupráci
- Benefity – stravenky 105 Kč, 5 týdnů dovolené, nadstandardní příplatky
- ODMĚNA za doporučení 2.000 Kč
- ZDARMA svozové autobusy
- NÁSTUP ihned/dohodou

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 778 772 555

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Potravinářská společnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

výroba, doprava a logistika, potravinářství

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zkušenost z výroby či skladu výhodou
- Zkušenost v potravinářské výrobě velikou výhodou
- Manuální zručnost a preciznost
- Dobrý zdravotní stav
- Ochotu pracovat na 2 směny (8 hodinové směny)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3092348  Termin der Veröffentlichung: 20.11.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 19 - 24.000 Kč/měsíc