Technolog galírování - atraktivní mzdové ohodnocení

Job Leader Europe

Místo práce
Okres Česká Lípa, Okres Děčín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kontrola objednávky zákazníka
Aktualizace a doplnění výkresové dokumentace
Objasnění a dořešení nedostatků objednávky
Zpracování objednávky – příprava výroby, vlastní výroba, výdejky materiálu, doplnění výkresové dokumentace pro výrobu
Obsluha PC – obsluha elektronického archivu výkresové dokumentace
Archivace dokončených objednávek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavou práci v rozvíjející se stabilní české firmě
Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
Velmi dobré finanční ohodnocení a firemní benefity
Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru
Závodní stravování nebo příspěvek na stravování
Lokalita: Šluknovský výběžek, okres Děčín
Mzda: 20 000 – 30 000,- Kč/měsíčně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Svým zaměstnancům nabízí příležitost stabilního a perspektivního zaměstnání v zázemí silné firmy s budoucností, zajímavé platové ohodnocení, motivující bonusy a atraktivní zaměstnanecké benefity. Podpoříme Vás ve Vašem osobnostním i profesním růstu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzdělání: SŠ technického/ textilního zaměření
Praxe ve strojní/textilní oblasti
Znalost čtení výkresové dokumentace
Jazykové požadavky: komunikační, popř. pasivní znalost německého jazyka – porozumění textů ve výkresové dokumentaci
Dobrá znalost PC
Schopnost sebevzdělávání v dané oblasti
Spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, rozhodnost, samostatnost, flexibilita
Vhodné i pro šikovné absolventy!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3269551  Termin der Veröffentlichung: 18.12.2017