Obchodní manažer

Job Leader Europe

Místo práce
Liberecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Udržovat a rozšiřovat stávající portfolio zákazníků.
- Vyhledávat a vytvářet nové obchodní příležitosti
- Řídit tým, který Vám bude připravovat podklady a prezentace pro nabídky obchodních případů
- Plánovat roční obrat jednotlivých zákazníků, tvořit a hodnotit obchodní analýzy
- Vyjednávat zakázky tak, aby odpovídali potřebám a zájmům zákazníka
- Řídit Vaše portfolio otevřených obchodních případů a vyjednávat jejich parametry
- Rozvíjet obchodní a marketingovou strategii firmy předkládat návrhy obchodního rozvoje firmy
- Budete součástí fajn týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Perspektivní a velmi zajímavou práci ve stabilní společnosti
- Zaškolení, které Vás provede vším potřebným
- Motivující finanční ohodnocení (fixní mzdu a bonusy z uskutečněných obchodů)
- Systém talentmanagementu, který Vám umožní se rozvíjet
- Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami
- Plovoucí pracovní dobu v podobě homeoffice,
- Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, které Vám zpříjemní Vaši práci( příspěvek na penzijní připojištění, dotované firemní akce, 13.plat, pastelkovné, příspěvek na dětskou rekreaci, společné páteční snídaně a mnoho dalších.
- Služební auto i pro soukromé účely, notebook a mobilní telefon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost působící v oblasti průmyslové automatizace .

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technického zaměření, Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru ( ideálně strojař)
- Energický s tahem na branku
- Samostatnost, vyzrálost a smysl pro zodpovědnost
- Praxe na obchodní pozici, ideálně s technickým produktem
- Schopnost vést obchodní jednání v angličtině
- Vynikající prezentační a organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3347414  Termin der Veröffentlichung: 28.3.2018