Montážní pracovnice - náborový bonus, benefity a další

Job Leader Europe

Místo práce
Rychnov nad Kněžnou, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

→ HPP, STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ, MOŽNOST TÝDENNÍCH ZÁLOH, SVOZY Z VYBRANÝCH LOKALIT, NÁBOROVÝ BONUS 5000 Kč, STRAVENKY, DOTOVANÉ STRAVOVÁNÍ a další.. ←

Náplň práce:
► jednoduchá manuální práce ve výrobě
► montáž lehkých, drobných dílů
► práce v tichém, čistém prostředí
► 3 směnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

► HPP, dlouhodobé uplatnění, silné zázemí, rodinné, čisté, klidné prostředí
► adekvátní finanční ohodnocení
► náborový bonus 5000 Kč
► dotované závodní stravování
► stravenky
► 25 dnů dovolené
► 13. mzda
► firemní vzdělávání, možnost kariérního postupu
► svozové autobusy z těchto lokalit: Rychnov Nad Kněžnou, Lupenice, Vamberk, Doudleby nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí, Týniště Nad Orlicí

Informace o náboru

Zaujala Vás nabízená pozice? Zašlete nám svůj životopis, nebo volejte: 777440555

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Montáž

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

► manuální zručnost
► spolehlivost, pečlivost
► zkušenosti z oblasti automotive velkou výhodou, ne podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3519259  Termin der Veröffentlichung: 18.10.2018