Skladový operátor/ka - mzda až 27.000 Kč + 20.000 Kč bonus, volné víkendy a svoz zdarma

Job Leader Europe

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
21.6.2019
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 27 000 Kč/měsícbonusy, příplatky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čištění drobné elektroniky od nečistot
Balení a příprava na expedici
Jednoduchá výměna komponentů
Vkládání dat do PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda až 27.000 Kč za měsíc + 10.000 Kč náborový bonus + 10.000 Kč docházkový a věrnostní bonus
Příspěvek na bydlení 3.500 Kč
Jídlo za pár kaček, 5 týdnů dovolené, příspěvek na Multisport kartu
Volné víkendy, možnost týdenních záloh
Svoz ZDARMA z Prahy Opatova

Informace o náboru

Hledáte nové zaměstnání, ale máte v létě naplánovanou dovolenou? Nevadí, nábory máme až do září! Stačí se teď jen zaregistrovat na pohovor a přijít :-)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost zabývající se opravou drobné elektroniky

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

doprava a logistika, výroba, elektrotechnika, technika, telekomunikace

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochotu pracovat na 3 směny PO-PÁ
Základní znalost PC
Zkušenosti ze skladu výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3677488  Termin der Veröffentlichung: 24.5.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 23 000 - 27 000 Kč/měsícbonusy, příplatky