Kompletace krabiček – mzda až 26.000 Kč, Volné víkendy

Job Leader Europe

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Plnění make-upů, pudrů, krémů a jejich kontrola
• Balení a kontrola kávového sortimentu - hrníčky, talířky
• Vkládání náplní do elektronických cigaret do krabičky
• Lepení etiket a štítků na krabičky
• Práce od PO-PÁ na 2 směny - ranní a odpolední, kde budeš 8 hodin denně

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzdou až 20.000 Kč + bonusy až 6.000 Kč za tvojí práci
• Stravenky v hodnotě 115 Kč
• Máme pro tebe svoz ZDARMA z Prahy Opatova nebo Říčan
• 5 týdnů dovolené, firemní akce, VOLNÉ VÍKENDY
• Možnost týdenních záloh
• Dlouhodobé uplatnění na HPP
• Nástup ihned!

Informace o náboru

Baví Tě kosmetika a manuální práce? Nebo můžeš kontrolovat hrníčky pro George Cloneyho :)
Chceš klidnou práci, super benefity a volné víkendy, které můžeš trávit s rodinou nebo kamarády?

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost působící dlouhodobě na evropském trhu v oblasti kompletace a balení zboží

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

poskytování komplexních služeb v oblasti vývoje a výroby obalů a jejich následného plnění výrobky, zejména z odvětví potravin a kosmetiky

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Manuální zručnost, dobrý zrak
• Praxe ze skladu výhodou
• Pracovitost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3716747  Termin der Veröffentlichung: 2.3.2020