Manažer obchodního týmu

Job Leader Europe

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
39 000 - 75 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost za plnění svého a týmového plánu
- Předávání informací klientům skrze své marketingové poradce
- Zaučování a motivování nových i stávajících členů týmu
- Vedení pravidelných online porad
- Nastavování a dohled nad dodržováním KPI plánu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídneme Vám kompletní školení ukončené certifikací.
Zajímavou mzdu rozšířenou o množství bonusů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

Společnost, zabývající se marketingovou propagací na webu .

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Znalost práce s mobilními aplikacemi a PC (MS office)
- Prokazatelné zkušenosti na obchodní pozici
- Proaktivní přístup s obchodním duchem
- Zkušenosti s vedením týmu výhodou!
- Vlastní automobil výhodou!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3720843  Termin der Veröffentlichung: 16.9.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 39 000 - 75 000 Kč/měsíc