Skladník VZV + Excel až 28.000 Kč se svozy zdarma!

Job Leader Europe

Místo práce
Pražská 320, Poříčí nad Sázavou, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.12.2019
Mzdové podmínky (brutto)
145 Kč/hod.příplatky, docházkový čtvrtletní bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?
✓ skladová činnost + práce na PC (Excel)
✓ potravinářský provoz
✓ příjem zboží
✓ 2 směnný provoz (12hod., denní a noční, 6–18, 18–6h.)
✓ práce vhodnější pro muže

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabídneme?
✓ mzda až 28.000 Kč
✓ zajištěný odvoz na směnu a zpět:
Benešov, Vlašim, Sedlčany, Bystřice, Votice, Týnec.
✓ dotovaná strava, oběd 25 - 35 Kč, kantýna
✓ nápoje (káva, čaj, voda) po celý den zdarma
✓ docházkové, čtvrtletní bonusy
✓ 50% příplatky za přesčas, 20% za noční, 10% za víkend
✓ 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte naše personální oddělení! Jitka Čadilová, tel. 775 880 555, zašlete svůj životopis na email: [email protected] nebo se za námi osobně zastavte: Žižkova 360, 256 01 Benešov.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Mezinárodní společnost na Benešovsku se zabývá výrobou cukrovinek a hledá spolehlivé zaměstnance.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Skladové hospodářství - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co potřebujeme?
✓ dobrý zdravotní stav pro práci v potravinářství
✓ samostatnost, svědomitost, pečlivost
✓ znalost MS Excel podmínkou
✓ práce s NZV/VZV výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3808670  Termin der Veröffentlichung: 12.11.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 145 Kč/hod.příplatky, docházkový čtvrtletní bonus