Specialista jakosti - TOP mzdové ohodnocení ! !

Job Leader Europe

Místo práce
Chomutov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vám můžeme nabídnout ?

Super nadprůměrné platové ohodnocení
13. a 14. plat
5 týdnů dovolené
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování ¨
Příspěvky na penzijní připojištění
Příspěvky na dopravu
Finanční dotace volnočasových aktivit
Možnost jazykových kurzů
Příjemné pracovní pracovní prostředí
Zkušený a ochotný kolektiv

Co Vás u nás čeká ?

Zajišťování a kontrola dodržování systému kvality výroby
Provádění analýz pro dodavatelskou a zákaznickou kvalitu
Analýza příčin kvalitativních odchylek
Práce s výkonnostní elektronikou
Práce se 3D měřícími zařízeními

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro podmínkou)
Praxe na obdobné pozici podmínkou
Znalost NJ/AJ na komunikativní úrovni
Výhodou znalost IATF 16949, NTF, FMEA, SPC, SAP výhodou
Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naše firma je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Specialista kvality, Kontrolor kvality, Technik kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3825459  Termin der Veröffentlichung: 4.12.2019