Potravinářský technolog - vhodné i pro šikovné absolventy!

Job Leader Europe

Místo práce
Krupka, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Potravinářský technolog – vhodné i pro šikovné absolventy!

Jsme leaderem ve výrobě vegetariánských a veganských potravin. Chcete být součástí naší společnosti, největšího potravinářského výrobce a distributora v ČR a SK? Domluvíte se anglickým jazykem a máte už nějakou zkušenost v tomto oboru? Pokud ne, nevadí! Můžete být i šikovným absolventem vysoké školy potravinářského nebo technického směru :)

Tak nám zavolejte nebo napište. Rádi Vás poznáme!

#HACCP #Excel #SAP #Word #AJ #PowerPoint # VŠ #kvalita #technolog #potravinarstvi

Na čem budete pracovat?
► plánování a koordinace výrobních procesů v průmyslové výrobě
► vyvíjení, hodnocení a zlepšování výrobních metod
► podílení se na výrobních zkouškách s vývojovým oddělením
► specifikace způsobů kontroly jakosti a technických zkoušek
► zabezpečování technologických změn a komplexní technologické přípravy
► samostatné řízení a koordinace výzkumné a vývojové práce
► jednání s vedením společnosti a výrobními specialisty

Je mnoho důvodů, proč se k nám přidat …
► budete pracovat ve společnosti, kde leadři mají jasnou vizi a vždy budete vědět, proč něco děláte
► mezi našimi benefity najdete stravenky nebo příspěvky na penzijko, ale třeba také příspěvek na dopravu
► pokud si Vás na tuto pozici vybereme, budeme chtít, abyste dál rostli
► 25 dní dovolené je samozřejmostí
► nejen to, ale i mnoho dalšího Vás čeká v naší společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Leader ve výrobě veganských a vegetariánských potravin.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

potravinářství, technický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3896597  Termin der Veröffentlichung: 23.3.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc