Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Skladník VZV, i bez, ale se zkušenostmi,ŘP sk. B, Benešovsko.

Job Leader Europe

Místo práce
Benešov u Prahy, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.4.2020
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce ve skladu
- nakládka a vykládka kamionů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plný úvazek 37,5h / týden – střídání ranní, odpolední, noční (8 hodinové směny)
- v případě, že do budoucna budete chtít pracovat na 12 hodinové směny je tam také ta možnost
- VE ZKUŠEBNÍ DOBĚ základní nástupní mzda 21.000,- Kč
- (ve zkušební době v měsíčním průměru bude pohybovat okolo 24.900,- Kč (včetně stravenek)
- PO ZKUŠEBNÍ DOBĚ (3 měsíce) základní mzda 23.200,- Kč
- po zkušební době v měsíčním průměru bude pohybovat okolo 29.033,- Kč (včetně stravenek)
- po zkušební době vznikne nárok na 13 plat, který je vyplácený 2x ročně
- v případě 100% docházky je to navíc cca 1933,- měsíčně
- stravenky 80 Kč (50% hradí zaměstnavatel) = cca 20 dní x 40 Kč = 800,- Kč
- variabilní část (max. měsíční výkonnostní odměna) 1.800,- Kč
- odměna za 100% docházku 500 Kč
- příplatky za přesčas a svátky
- příspěvek na dopravu, dle reálných kilometrů
- řidičský průkaz sk. B a automobil na cestu do práce
- nástup IHNED!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společenost se zabývá výrobou a zpracováním plastů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

manuální práce, skladník

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3896875  Termin der Veröffentlichung: 24.3.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 24 000 Kč/měsíc