Automechanik - zajímavé benefity, rodinná firma!

Job Leader Europe

Místo práce
Jindřichův Hradec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného automechanika do našeho moderního provozu. Děláme servis jak osobních tak nákladních automobilů, k dispozici máme nejmodernější vybavení!

■ Opravy a údržba osobních či nákladních automobilů
■ Prohlídky a diagnostika vozidel
■ Zpracování dokumentace k opravě
■ Jednosměnný provoz, PO-PÁ (8-17 hod.)

Důležitá je pro nás nějaká praxe v oboru (automechanik, autoelektrikář, diagnostik), zkušenosti s diagnostikou a ŘP. sk. B!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč by jste měli pracovat u nás?

■ Skvělé zázemí a pohoda rodinné firmy
■ Zajímavá mzda a bonusy dle produktivity
■ Možnost záloh až do výše 1 platu
■ Firemní akce, 5 týdnů dovolené, firemní stravování, pracovní oblečení
■ Stabilní společnost s minimální fluktuací

Práce našich zaměstnanců si vážíme a dokážeme jí ocenit! Pokud Vás zajal náš inzerát budeme rádi, když se nám ozvete :-)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Servis osobních a nákladních automobilů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3911236  Termin der Veröffentlichung: 12.5.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc