Vlastníte ŘP sk. C a chcete ve svém profesním životě růst? Pak jste náš člověk.

Job Leader Europe

Místo práce
Lovosice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
DLE DOHODY
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste časově flexibilní, samostatný a zodpovědný? Vlastníte ŘP sk. C a hledáte zaměstnání v Ústeckém kraji? Výborně! Ozvěte se nám a staňte se našim novým autojeřábníkem.
Vaše dosavadní praxe je pro nás i pro Vás obrovskou výhodou. Pokud ji ale nemáte, a přesto máte o tuto pozici zájem, zajistíme Vám odborný kurz a zácvik.

►obsluha moderních jeřábů značky LIEBHERR
►základní údržba svěřené techniky

Co můžeš očekávat na oplátku Ty od nás?
►zázemí ve stabilní české společnosti s perspektivou zajištěné budoucnosti
►možnosti získání nových znalostí a kariérní růst
►školení zaměstnanců
►práci na moderních jeřábech od 30 do 45t
►výborné platové ohodnocení
►benefity formou stravenek
►příspěvek na dojíždění, případně služební vůz
…..a mnoho dalších benefitů na Vás čeká v naší společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Jsme společnost, která se již řadu let zaměřuje na provádění kvalitních služeb v oblasti mobilních jeřábů, přepravy nadměrných a nadrozměrných nákladů, zemních prací, demolic a nákladní dopravy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

stavebnictví, doprava

Řidičský průkaz

B, C

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3932795  Termin der Veröffentlichung: 3.7.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 50 000 Kč/měsíc