Obsluha lisů - práce přímo v Děčíně, žádné dojíždění!

Job Leader Europe

Místo práce
Děčín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 22 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máme pro Vás skvělou nabídku a to přímo v Děčíně! Nečeká Vás žádné otravné dojíždění..

Hledáme nového kolegu k nám do lisovny, zajímá Vás co by bylo Vaší náplní práce?

■ Obsluha lisů (zpracování hliníku) dle pracovních postupů
■ Manipulace s materiálem na pracovišti a kontrola výlisků
■ Dodržování předpisů, kontrolních plánů a norem pracoviště
■ Správné vyplňování dokumentace výrobku
■ Udržování pořádku na svém pracovišti
■ Dodržování správné třídění a značení odpadů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za Vaši práci Vám nabídneme:

■ Zajímavou mzda až 25.000 Kč + bonusy!
■ 2 směnný provoz (krátký / dlouhý týden)
■ 5 týdnů dovolené
■ Příspěvek na stravování
■ Plně hrazené lékařské prohlídky
■ Ochranné pomůcky, které pro Vás zajístíme..

Zaujala Vás naše nabídka? Tak nám pošlete Váš životopis nebo se nám rovnou ozvěte!

Těším se na setkání Michaela ❀

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3970627  Termin der Veröffentlichung: 18.9.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 22 000 Kč/měsíc