Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Operátor ve skladu

Job Leader Europe

Místo práce
Tuchoměřice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 500 - 23 800 Kč/měsícMzda až 23 800 Kč + možnost přesčasů Docházkový bonus agentury 1000 Kč/ měsíc jen u nás!! Stravenky Zákonné příplatky za směnnost Možnost přesčasů a vyššího výdělku Svozový autobus z Kladna Místo výkonu práce: Tuchoměřice nebo Jirny, dle vaší volby.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Velmi nenáročká manuální práce ve skladu bez nutnosti předešlé praxe

Štítkování, balení, lepení, přebalování,

Pracovní doba pouze ranní a odpolední směna, 8 hodin, víkendy volné

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky
Docházkový bonus
5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Společnost spravuje portfolio mezinárodních nebo tuzemských zákazníků z oblasti: FMCG, retail, farmacie, ochrany zdraví a kosmetiky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

plnoletost

trestní bezúhonnost

předchozí praxe. ve skladu vítána, není však podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3980208  Termin der Veröffentlichung: 1.10.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 20 500 Kč/měsíc