Hledá se vedoucí týmu pracovníků v nákladovém plánování! -

Job Leader Europe

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1. 11. 2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dokážete vést tým, navrhovat nové projekty, vést porady a motivovat své kolegy k lepším výsledkům? Pak hledáme právě vás! Na českém trhu působíme již déle jak patnáct let. Vyrábíme, dodáváme a inovujeme specifické autodíly a hledáme člověka, který perfektně zapadne do našeho zaběhlého týmu!

Bez čeho se neobejdete?
• VŠ vzdělání ekonomického směru je něco, co rozhodně potřebujete
• Minimálně pětiletá praxe s obchodním plánováním, prodejem nebo projektovým řízením
• Nebojíte se denně komunikovat v anglickém jazyce – ať už písemně, tak slovně
• Používání MS Office je pro vás běžná každodenní záležitost
• Jste zodpovědný, starostlivý, flexibilní, dokážete pracovat pod tlakem, umíte logicky a analyticky přemýšlet
• Rozhodně se neobejdete bez perfektní komunikace a organizace ať už s kolegy, tak s okolním světem

Co bude vaším denním chlebem?
• Vytváření návrhů cenových nabídek a plnění cílů se svými podřízenými
• Vyvarovat se problémům a s projektovým týmem tvořit plán, kterého se budete snažit držet a problémům tak předcházet
• Navrhování cen pro nové projekty
• Spravování docházky podřízených
• Řízení, motivování a podporování podřízených při dosahování naplánovaných úkolů / projektů

Na co se můžete těšit?
• Finanční ohodnocení, které vás bude motivovat se k nám vracet
• Podpora vašeho osobnostního rozvoje
• Příspěvek na dortík či kávu
• Rodinné benefity
• Zaměstnanecké akce
• Odměny za pracovní výročí
• Roční bonusy podle plnění dílů
• Zdravotní péče
• Služby lékaře nebo fyzioterapeuta

Zaujala vás pracovní nabídka? Tak neváhejte a kontaktujte nás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Na českém trhu působíme již déle jak patnáct let. Vyrábíme, dodáváme a inovujeme specifické autodíly.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3993412  Termin der Veröffentlichung: 30.10.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 60 000 Kč/měsíc