Elektromechanik – vhodné i pro šikovné absolventy

Job Leader Europe

Místo práce
Chomutov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše společnost, která je jedničkou v zavádění technologií pro elektromobilitu v automobilovém průmyslu právě hledá kolegu na pozici Elektromechanika kterým se můžete stát právě Vy! Potřebujeme od Vás jen vyhlášku č. 50 ( může být i propadlá ) zbytek Vás rádi naučíme ! :)

Co Vám můžeme nabídnout ?
- Atraktivní finanční ohodnocení až 35 000 , -
- 13. a 14. plat
- 25 dní dovolené
- Možnost kariérního růstu
- Jedinečné zkušenosti u společnosti, které má svoje úspěšné know-how
- Být součástí zkušeného a přátelského týmu
- Závodní stravování
- Příspěvky na penzijní připojištění
- Příspěvky na dopravu

Co bude náplní Vaší práce ?
- Komplexní provádění činností související se seřizováním, opravami a údržbou přidělených výrobních strojů, přístrojů a zařízení

Bez čeho se u nás neobejdete ?
- Vyhláška č. 50 (může být i propadlá)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4008190  Termin der Veröffentlichung: 4.12.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc