Obchodní zástupce/projektový vedoucí – skvělá pracovní i finanční příležitost!

Job Leader Europe

Místo práce
Velký Šenov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká práce na Tebe čeká?
• Vedení projektu a projektového týmu
• Definice a řízení harmonogramu projektu
• Koordinace zdrojů projektu
• Řízení rizik projektu
• Příprava podkladů pro obchodní jednání
• Jednání se zákazníky
• Příprava, projednání a uzavírání obchodních smluv
• Péče o zákazníky

Co získáte na oplátku Vy od nás:
• zázemí stabilní společnosti
• možnost podílet se na vývoji nových produktů
• kariérní růst
• čtvrtletní odměny za získání nových zákazníků
• 24 dní dovolené
• flexibilní pracovní dobu
• služební telefon a notebook je samozřejmostí
• možnost využití kurzů anglického nebo německého jazyka a odborné kurzy v oblasti HR

Budeme si vyhovovat, pokud máte:
• minimálně SŠ vzdělání
• minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
• zkušenost s řízením projektu a projektového týmu
• zkušenost s prodejem produktů
• AJ/NJ výhodou
• vynikající komunikační schopnosti a obchodního ducha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Filozofie společnosti: Hledáme řešení pro Vaše sny a vize. Spokojený zákazník je pro nás tím největším zadostiučiněním a důvodem k dalšímu progresu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

obchod/prodej

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Obchod/projektové řízení

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4012340  Termin der Veröffentlichung: 18.1.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 45 000 Kč/měsíc