Operátor výroby v potravinářství – Benešov

Job Leader Europe

Místo práce
Benešov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 21 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Omezený počet volných míst.
Co Vás u nás čeká?
- nenáročná manuální práce v potravinářské výrobě
- kontrola kvality vyrobených produktů
- práce ve dvousměnném provoze (12 hodinové denní a noční směny, 6h-18h; 18h-6h)
Co od Vás potřebujeme?
- manuální zručnost
- dobrou pracovní morálku, pracovitost a odpovědnost
- možnost práce na nočních směnách
- předešlou praxi v potravinářské výrobě je výhodou, ne však podmínkou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám rádi nabídneme?
- mzda 20 000 Kč
- motivující příplatky za práci v noci nebo přesčas
- výkonnostní bonus až 5% ze mzdy
- každý týden možnost zálohy z výplaty
- dotovaná strava a po celou směnu nápoje zdarma
- pracovní pomůcky a oblečení zdarma
- vstupní lékařskou prohlídku za Vás platíme my
- je důležité si odpočinou, máte 25 dní dovolené na rok

- kvalitní péči usměvavé koordinátorky, která vám je kdykoliv k dispozici a v prvních měsících zaučení Vám bude parťákem.
Pokud hledáte stabilní a dobře placenou práci, neváhejte se nám ozvat. Rádi se s Vámi osobně setkáme! Budeme se těšit na společnou spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Výroba mléčných produktů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

operátor výroby

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4014129  Termin der Veröffentlichung: 23.12.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 18 000 Kč/měsíc